Registrujte se do﹟BUSTINOL_MEMBERS (členství )a získejte ihned 25% slevu ,dopravu zdarma a další výhody

BUSTINOL vybírá neziskovou organizaci, které přispějeme společně!

Věříme, že ziskové společnosti mají odpovědnost za podporu neziskových organizací, které pracují ve prospěch naší komunity a naší planety.

„Recenze k dobru“ je náš nový dárcovský program, ve kterém se zavazujeme poslat dar ve výši 99,- Kč na vybranou neziskovou organizaci či charitu. 

Napište nám recenzi a my zaplatíme! Napsáním recenze na náš produkt, ať kladné či záporné, pomůžete někomu jinému. Žádosti o recenzi zasíláme e -mailem zhruba týden poté, co jste zadali objednávku. Nebo pokud jste se přihlásili do odběru novinek (newsletter) měli byste obdržet email. Pokud jste nám nedali svolení zaslat vám e -mail, můžete kdykoli zanechat recenzi přímo na našem webu. ( odkaz) 

Chcete -li zkontrolovat produkt, který jste vyzkoušeli, přejděte na stránku produktu výběrem pod odkazem „Produkty “ v hlavní nabídce, přejděte dolů pod popis produktu a vyhledejte tlačítko „Napsat recenzi“. Kliknutím na něj otevřete formulář pro recenzi daného produktu a podělte se o své myšlenky.

BUSTINOL vybírá neziskovou organizaci či charitu, které společně pomůžeme!

Kritéria výběru: Náš tým neustále kontroluje skupiny, které plánujeme podporovat. Pro výběr vhodného kandidáta je třeba, aby splňoval následující kritéria:

  • organizace, která není spojena s politikou nebo náboženstvím
  • mít dopad nebo potenciální dopad na zdraví a pohodu
  • být důvěryhodný a v dobrém stavu
  • být relevantní pro naše poslání a v souladu s našimi hodnotami
  • být skupinou, kde naše podpora může něco změnit

Pokud chcete být mezi prvními, kdo se dozví o projektech, které podporujeme, připojte se k našemu seznamu e -mailů, dejte nám lajk na Facebooku nebo nás sledujte na Instagramu. Tam budeme oznamovat příjemce.