Registrujte se do﹟BUSTINOL_MEMBERS (členství )a získejte ihned 25% slevu ,dopravu zdarma a další výhody

Hormonální rovnováha z přírody

Použití léčivých rostlin v každodenním životě žen pomůže posílit sebevědomí, navrátit tělesnou sílu a také přinést mnoho radosti. Namísto užívání léků proti bolestem hlavy je například možné použít lobelku nebo kopretinu řimbabu.

Lépe než nadměrným užíváním léků proti bolestem a velmi silných estrogenových přípravků mohou ženy řídit své přirozené cykly pomocí kontryhelu nebo anděliky čínské.

Měsíček a čajovník jsou báječnými alternativami v boji proti kvasinkovým infekcím, stejně jako pupalka dvouletá a máta peprná proti premenstruačnímu syndromu (PMS). Znalosti a užívání těchto přírodních léčiv umožňují ženám pečovat o své tělo a snižovat závislosti na škodlivých syntetických lécích či moderních chirurgických zákrocích, které mohou trvale poškozovat jejich fyzickou a citovou pohodu.

Velmi významné jsou také příznivé kosmetické účinky přírodních léčiv. I když jsou užívány vnitřně k vyrovnání hormonálních výkyvů a odstranění stresu a napětí, činí ženy navenek mladšími, zdravějšími, silnějšími, plnými energie a přitažlivějšími. Zevní používání rostlinných olejů zkrášluje a chrání pleť, vlasy a nehty. Poznávat a používat přírodní substance ke zlepšení svého zdraví a krásy je tedy jednou z nejdůležitějších věcí, které pro sebe mohou ženy udělat. Správně připravená a rozumně užívaná přírodní léčiva nás nečiní pouze lepšími, ale také sebevědomějšími. Díky nim se můžeme navracet pomalou a klidnou cestou k našim kořenům a přírodnímu bohatství.

Přirozená a hlavně bezpečná přírodní léčiva mohou velmi dobře nahradit techniky, které lidstvo vynalezlo pro zlepšení zdraví a krásy žen, dokonce včetně (bohužel) stále tak oblíbeného „vylepšování“ ženského poprsí pomocí umělých implantátů, které v posledních několika desetiletích vede spíše k polemikám a přináší mnoha ženám bolest a pocity úzkosti.

Je velmi důležité nepodceňovat uměle vyrobené léky nebo chirurgii, které hrají v našem životě jistě důležitou roli, ale neměli bychom je užívat či podstupovat, aniž bychom si ověřili, jestli neexistuje bezpečnější alternativa pro náš organismus. BUSTINOL kapsle

Složení produktu BUSTINOL kapsle :

 Serenoa plazivá (Serenoa repens) standardizovaný extrakt z bobulí
 Pískavice řecké seno (Trigonella f.graecum) standardizovaný extrakt
 Estri№1 Fytobalance complex 
  Damiána pravá (Turnera diffusa),
  Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale)
  Smldinec chlupatý (Dioscorea villosa)
 Esti№2 Bustbooster complex 
  Jetel luční (Trifolium pratense) standardizovaný extrakt,
  Fenykl obecný (Foeniculum vulgare),
  Chmel otáčivý (Humulus lupulus)
 Andělika čínská (Angelica sinensis)
 Meduňka lékařská (Melissa officinalis)
 Benedikt lékařský (Cnicus benedictus)
 Srdečník obecný (Leonurus cardiaca)