Registrujte se do﹟BUSTINOL_MEMBERS (členství )a získejte ihned 25% slevu ,dopravu zdarma a další výhody

Často kladené dotazy

Jak dlouho mohu BUSTINOL užívat?

Přírodní přípravek BUSTINOL je určen k dlouhodobému užívání. Pro dosažení očekávaného účinku je vhodné přípravek užívat v doporučené denní dávce minimálně po dobu 3 měsíců. Účinek bude přetrvávat asi 4–8 týdnů po vysazení. Užívání přípravku je tedy možné opakovat po 3 měsíčních kůrách nebo jen po měsíčních cyklech. Po 3měsíční kúře je nutné na 1 měsíc přerušit. 

 

Mohu užívat BUSTINOL po ukončení těhotenství a kojení?

V období těhotenství a kojení se užívání přípravků BUSTINOL nedoporučuje, jelikož některé přírodní látky obsažené v přípravku mohou přecházet do mateřského mléka. Po ukončení kojení může žena přípravek podle doporučeného dávkování užívat. 

 

Jak BUSTINOL funguje?

Nové a účinnější složení přípravku BUSTINOL obsahuje přírodní látky (fytoestrogeny, diosgeniny, fytonutrienty), které šetrnými a bezpečnými procesy modulují účinky přirozených ženských hormonů a ženského organizmu. Příznivě tak ovlivňují krásu ženských prsou a hormonální harmonii ženského těla.

 

Mohu se přípravkem předávkovat?

Doporučené denní dávky obsažených rostlinných látek jsou velmi dobře tolerovány a nebyl u nich pozorován výskyt nežádoucích účinků. Zvyšováním denní doporučené dávky přípravku nepovede k umocnění nebo urychlení očekávaného výsledku. Několikanásobně vyšší denní dávky by při dlouhodobém užívání mohly způsobit poruchy trávení. 

 

Minimální věk pro užívání BUSTINOL?

Přípravek není určen pro děti a dospívající dívky. Doporučuje se věková hranice doplňkového užívání přípravku po 18 roku věku ženy, kde je již předpoklad ukončení přirozeného vývoje poprsí, výraznější účinky lze očekávat u žen po 40 roku života.

 

Jak rychle BUSTINOL účinkuje?

Některé ženy mohou očekávaný účinek na poprsí pozorovat i po měsíčním užívání (běžnější  je však od 6 týdne užívání). U většiny žen je však nutné dodržet minimální 3měsíční kůru k dosažení uspokojujících výsledků.

 

Jak se BUSTINOL užívá?

Pro dosažení uspokojivého výsledku se doporučuje užívat po dobu 3 měsíců pravidelně 3 kapsle denně. Pro zmírnění premenstruační bolestivosti a příznaků PMS lze krátkodobě užívat i 4 kapsle denně ( maximálně však 6 týdnů ).

 

Má BUSTINOL vedlejší účinky?

Přípravek BUSTINOL nemá žádné vedlejší účinky. Naopak má i další příznivé účinky na ženský organismus, zejména zmírňuje premenstruační bolesti a hormonální výkyvy nálad, příznivě ovlivňuje sexuální zdraví a plodnost ženy, zmírňuje příznaky a průběh PMS v období klimakteria.

 

Můžu užívat produkt BUSTINOL společně s antikoncepcí?

Pokud žena užívá antikoncepci a nemá diagnostikováno onemocnění jater nebo není činnost jater jinak omezena, může v doporučené denní dávce užívat přípravek BUSTINOL současně s antikoncepcí. V opačném případě se doporučuje vše konzultovat se svým lékařem. Správná funkce jater je zásadní, jelikož účinné složky přípravku BUSTINOL jsou metabolizovány většinou v játrech a nedostatečně fungující játra by tak mohly významně zatěžovat.

 

Náš výrobek prochází kontrolami od organizací, které zajišťují bezpečnost a kvalitu výroby:


Máme zavedený systém HACCP,
který dbá na hygienu a kvalitu výroby.

Splňuje certifikaci IFS Food.
Standard se týká bezpečnosti výrobků.

Odpovídá požadavkům Evropskému úřadu
pro bezpečnost potravin EFSA.

Výrobek je ohlášen u Státního
Zdravotního Ústavu České republiky.