Objednejte ﹟BUSTINOL_LOVES❤MEMBERS (členství )a získejte ihned 35% slevu ,dopravu zdarma a další výhody

Historie

jak to všechno začalo?  

Příběh Dr. Jean-PierrA SimonA(1858 -1929)

Dr. Simon se narodil ve Francii, kde vystudoval farmacii, a v roce 1897 odjel do kanadského Montrealu, kde si otevřel lékárnu a stal se významným obchodníkem, ale především se pustil do vývoje unikátních bylinných produktů. Jedním z jeho nejvýznamnějších počinů bylo vytvoření produktu pro ženy, který nazval BUSTINOL. Pokračovatelé jeho původní myšlenky s postupem času dále vyvíjeli a vylepšovali BUSTINOL až do dnešní podoby.

Dr. Simon byl velkým milovníkem rostlin i obdivovatelem a znalcem přírody. Díky farmaceutickému vzdělání rozuměl chemii i biologii, a když poprvé vytvořil svůj unikátní produkt BUSTINOL, dobře věděl, co dělá a po čem ženy touží. Jeho úsilí, schopnosti a nadšení tak vytvořily historicky první produkt zaměřený na vnitřní krásu ženy, pevnější poprsí a hormonální rovnováhy pomocí přírody.

Historie a pouť produktu BUSTINOL

V roce 1970 se začal produkt BUSTINOL prodávat v USA, kde v roce 1984 proběhla další významná změna, a to nejen ve složení, ale také se z formy tablet přešlo na zdravější kapslovou formu, která je používána dodnes. V roce 1992 se objevil BUSTINOL v Evropě a přes první zemi prodeje, Anglii, pokračoval úspěšně dále na východ. Do České republiky se dostal BUSTINOL v roce 1999, kde se od roku 2000 prodával pod obchodním názvem „HerBust balance“ (by BUSTINOL). V roce 2015 se znovu začal licenčně prodávat pod původním jménem BUSTINOL, včetně nového produktu BUSTINOL LOTION. V roce 2020 proběhla prozatím poslední vývojová evoluce ve složení produktu, včetně nové podoby obalu, který je již v naší nabídce. BUSTINOL je blíže přírodě, s důrazem na ekologii a vnímání moderní ženy.

Beauty comes from nature…