Objednejte ﹟BUSTINOL_LOVES❤MEMBERS (členství )a získejte ihned 35% slevu ,dopravu zdarma a další výhody

Podmínky členství

ŽÁDNÉ PODMÍNKY NEJSOU - JE TO ČLENSTVÍ pro radost, zdraví a krásu !

Milé ženy, každá  z vás má právo CÍTIT SE zdravá a krásná. Krása začíná uvnitř KAŽDÉ Z VÁS. Proto jsme pro vás připravili jen samé výhody! Vsaďte na pravidelnou vnitřní péči a dopřejte si produkty z řady BUSTINOL prostřednictvím #BUSTINOL_LOVES_MEMBERS.©( členství )

Naše členství vám to výrazně usnadní. Proč?

VÝHODY ČLENSTVÍ:

  1. Sleva 35% na všechny produkty Bustinol bez závazku odběru. Stačí se pouze registrovat. Nabízíme zvýhodněné členství bez kliček a závazků, díky kterému na své produkty již nezapomenete. Pravidelně vám je zašleme, a to dokonce za měsíční zvýhodněnou cenu Bustinol cps 90 - 812,-Kč(oproti standardní ceně 1 250 Kč). Bustinol Lotion 50 ml - 370,- Kč(oproti standardní ceně 569,- Kč)Bustinol Sérum 30 ml - 565,-Kč (oproti standardní ceně 896,- Kč)Bustinol Collagenol™drink 812,-Kč (oproti standardní ceně 1 250 Kč)
  2. Dopravu máte od nás zdarma.
  3. Usnadníme vám cestu ke krásnější pleti. Každá péče je založena na pravidelnosti, díky členství vám bude zásilka produktů z řady BUSTINOL dle vlastního výběru i kombinací dodávána pravidelně každé čtyři týdny a vy máte výrazně vyšší šanci ve své snaze ke zdraví a kráse docílit cílů a vytrvat.
  1. Členství bez poznámek pod čarou a za výhodnější cenu. Odměnou vám bude Vaše spokojenost, kvalita partnerství a zároveň 35% sleva na všechny zásilky, poštovné zdarma a také splatnost faktury  až 21 dní. Odhlášení z členství je možné kdykoliv.
  2. Nenechte se vyplašit! Členství je bez závazků, lze jej kdykoli pozastavit a nebo zcela zrušit. Tím se stanete koncovým uživatelem za standardní ceny.  Zároveň máte 14 denní právo na vrácení zboží z první zásilky. Hoďte za hlavu obavy a užívejte si naší starost o Vaše zdraví a krásu s maximálním pohodlí a bez rizika.
  3. Na nic si nehrajeme, umožníme ženám dospět ke skutečné změně s pomocí přírody a tradicí od roku 1905.
  4. Víme, kdo jsme a jakou kvalitu nabízí Proto Vám nabízíme 30 denní garanci vrácení peněz bez kompromisů.

 

  • Přidejte se k řadě spokojených a dlouhodobých zákaznic. Odpoutejte se od stereotypů.

 

Proč do toho jít? Zasloužíte si být ženou. #BUSTINOL_LOVES_MEMBERS