Bustinol - reference

 

 

 

 

,,Jsem velice spokojená"

Jsem velice spokojena. Po měsíci používání potíže, které mne trápily, postupně přestaly. Poprsí se znatelně zpevňuje a zvětšuje. Děkuji, že vyrábíte tak úžasný přírodní preparát. Těším se na další výsledky. Doporučuji.

Lucie Válová, Ostrava  4.4.2021

 

 

Odporúčam.

S produktom Bustinol, som veľmi spokojná, splnil moje očakávanie. Moje prsia sú pevnejšie a väčšie. Tento výrobok odporúčam každej žene...

Lívia  Košice 18.3.2021

 

Doporučuji:-)

Změnu k lepšímu vidím po měsíci užívání. Asi poprvé v životě jsem využila slevového kódu z direct mailu :-) a poštovné zdarma vždy potěší. Doporučuji.
Anna V. Zlín  16.3.2021

 

Obavy

Nevěřila jsem tomu, ale moje obavy byly zbytečné :-) dobrala jsem celou doporučenou kúru -  3 balení a budu určitě pokračovat dál. Prsa mám citelně pevnější a k tomu mám znatelně lepší kvalitu pokožky. Vše kombinuji s  kolagenem  a vitamínem C. Doporučuji  
Pavla H. Beroun  8.3.2021

 

Druhé balení 

Dobrala jsem druhé balení přípravku a jsem velice spokojená. Cítím výrazné zpevnění prsou a jednoznačně se mi zlepšila kvalita pokožky. Doporučuji
Petra V.  19.2.2021

 

Jsem překvapená

Po dvou dětech jsem už začala řešit plastiku, ale s manželem plánujeme další dítě během jednoho roku, a tak jsem se rozhodla pro přírodní tablety. Jsem překvapená jak fungují .-). Nepozoruji zvětšení, ale výrazné zpevnění, a k tomu se mi vrátila zpět kvalita vlasů.
P. Kralová     2.2.2021

 

Doporučuji všem ženám

I když jsem byla spíše pesimistka, co se týká všech těch "zázračných tablet," po užívání pouze jednoho balení přípravku Bustinol, jsem zcela změnila svůj názor. Mé předmenstruační období, které bylo vždy obdobím nervozity a především pak bolestí se stalo naprosto klidným obdobím, po kterém jsem vždy jen marně toužila. Nezbývá než poděkovat a doporučit všem, kteří mají stejné problémy, jako jsem měla i já. Musím tento "zázračný přípravek" doporučit i všem ženám, které trpí tím, že je příroda neobdařila větším poprsím! Po užívání pouze jednoho, již zmíněného balení se k naprosté spokojenosti mého manžela mé poprsí nejen zpevnilo, ale i zvětšilo.
Adriana K., Praha  31.1.2021

 

Pevnější prsa

Bustinol beru asi 1 a půl měsíce. Necítím žádné napětí v prsou ani bolest, menstruace není nějak méně bolestivá, ale prsa jsou opravdu trochu plnější, objem mám pořád stejně. Já si toho ani sama nevšimla, to přítel :). Zkusila jsem si plavky ve kterých jsem donedávna nevypadala nic moc a teď jsem měla i "žlábek" i když plavky jsou push-up. I tak mě to velice potěšilo. Jsem ráda, že jsem si jej objednala, protože by mě to pořád vrtalo hlavou, jestli by mi Bustinol náhodou nepomohl. A i kdyby ne, řekla bych si aspoň jsem to zkusila.. Takže přeji všem, aby vám to zabralo jako mě.
Hnika94        14.1.2021

 

Spokojenost

Před lety jsem brala HerBust a byla jsem velmi spokojená. Pak jsem vyzkoušela i ostatní produkty Decolen i Nadrain a za mne zklamání. Nechci plastiku, tak jsem si koupila Bustinol a za mne zatím dobrý. Začínám druhé balení a také krém je  zatím na pohodu.
boruvka67    12.1.2021